KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9111536
nr 911 1536
John Arsenius
(1818-1903), Sverige
Akvarell, John Arsenius (1818-1903), signerad, 1894, intagning av hö, 21x29
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:59:13
15/9 14:40:45
John Arsenius
Läs mer om John Arsenius